تماس شبانه روزی : 09120683475
افتادن اشیا در چاه توالت افتادن اشیا در چاه توالت افتادن اشیا در چاه توالت افتادن اشیا در چاه توالت
دسته خدمات : خدمات چاه و فاضلاب
کد خدمات : 10
نام خدمات : افتادن اشیا در چاه توالت
شماره تماس : 09120683475
شرح سرویس : بصورت تضمینی و شبانه روزی
شرح مختصر : بدون تعطیلی حتی ایام تعطیل
تعداد بازدید : 4205

خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت

راه حل خارج کردن اشیاء قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت سوالی است که برای هرکس در زمان افتادن اشیاء قیمتی به درون لوله فاضلاب و توالت پیش می اید.

افتادن اشیاء همچون دسته کلید ها،صابون و… به درون لوله های فاضلاب امری اجتناب ناپذیر بوده و ممکن است بنا به دلایلی برای هرکسی اتفاق بیفتد که احتمال رخ دادن چنین اتفاقی در ساختمان هایی که برای ورودی لوله فاضلاب از کفشورمناسب استفاده می کنند نسبت به سایر ساختمان هاکمتر است.

استفاده از کفشور مناسب برای ورودی لوله فاضلاب،بهترین راه حل پیشگیری ازافتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب و جلو گیری از مشکلات پس از ان خواهد بود.

دیگرهمکارهای ما در سراسر مناطق تهران 

http://khadamatfani7000.ir/services/plumber/

افتادن اشیاء به درون لوله فاضلاب به دو دسته تقسیم می شود:

1-اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند،این اشیا مواردی همچون افتادن صابون،دسته تیغ و…را  به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

همانطور که اشاره کردیم ممکن است که این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد امابیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرندو گرفتگی لوله را به همراه دارند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی،بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

2-اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

  • افتادن موبایل به درون لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
  • افتادن ساعت مچی به درون لوله فاضلاب و توالت
  • افتادن انگشتر به درون لوله فاضلاب و توالت
  • افتادن طلا به درون لوله فاضلاب و توالت

راه حل خارج کردن اشیای قیمتی از درون لوله فاضلاب و توالت

دستگاه لوله بازکنی با فنر و گیره فاضلابی  راه حلی است که توسط شرکت های لوله بازکنی و سایت های معتبر اموزشی،  بیشتر توصیه می شوند.

هر کدام از این دو روش بنا به تجربه لوله بازکن در شرایط مناسب استفاده می شود.

موارد استفاده گیره فاضلابی

گیره فاضلابی میله ای انعطاف پذیر از جنس فلز  که طول ان  125 سانتی متر می باشد و بهترین ابزار برای خارج کردن اشیاء قیمتی درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

البته این در صورتی است که اشیاء با چشم دیده شوند،اگر دسترسی به گیره فاضلابی ندارید سریعا با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید.

در برخی موارد اشیای قیمتی به قدری درون لوله فاضلاب فرو می روند که با توجه به طول گیره فاضلابی، دسترسی به انها غیر ممکن می شود و راه حل نهایی استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر می باشد.

دستگاه لوله بازکنی با فنر زمانی برای خارج کردن اشیای قیمتی استفاده می شود که اشیاء درون لوله فاضلاب از دسترس خارج شده باشند. لوله باز کن با فنر زدن توسط دستگاه لوله بازکنی با فنر اشیای قیمتی را به عقب و سمت ورودی لوله بر می گرداند و زمانی که برای گیره فاضلابی در دسترس بود اشیاء قیمتی رااز درون لوله فاضلاب خارج می کند.

این راه حل مناسب برای لوله فاضلاب و توالت هایی است که به چاه فاضلاب متصل می باشند،هرچه این اشیاء جلو تر بروند در نهایت به درون چاه فاضلاب می افتند.

اما در مواردی که لوله های فاضلاب که به فاضلاب شهری (جوی خیابان ها) منتهی می شوند استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فنر بهترین راه حل خارج کردن اشیایی قیمتی می باشد.

اشیاء قیمتی توسط فنر دستگاه لوله بازکنی به بیرون هدایت می شوند و برای چنین مواردی دستگاه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا و دستگاه لوله بازکنی با پمپ باد نیز برای خارج کردن اشیای قیمتی از درون لوله فاضلاب بسیار مناسب می باشند ، چرا که این دستگاه ها با هوایی که وارد لوله می کنند اشیاء قیمتی را به سمت جوی خیابان هدایت می کنند